ERJ6ENF76R8V
MFR.Part #
ERJ6ENF76R8V
JLCPCB Part #
C416866
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS