ERJ6ENF7683V
MFR.Part #
ERJ6ENF7683V
JLCPCB Part #
C410039
Description
-55℃~+155℃ 125mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS