ERJ6ENF75R0V
MFR.Part #
ERJ6ENF75R0V
JLCPCB Part #
C413262
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS