ERJ6ENF7321V
MFR.Part #
ERJ6ENF7321V
JLCPCB Part #
C2077864
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS