ERJ6ENF6981V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ6ENF6981V
JLCPCB Part #
C3025617
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.98kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS