ERJ-6ENF6813V
MFR.Part #
ERJ-6ENF6813V
JLCPCB Part #
C4013206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS