ERJ6ENF6811V
MFR.Part #
ERJ6ENF6811V
JLCPCB Part #
C3025619
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS