ERJ6ENF6800V
MFR.Part #
ERJ6ENF6800V
JLCPCB Part #
C410034
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS