ERJ-6ENF6193V
MFR.Part #
ERJ-6ENF6193V
JLCPCB Part #
C4331715
Description
-55℃~+155℃ 125mW 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS