ERJ6ENF60R4V
MFR.Part #
ERJ6ENF60R4V
JLCPCB Part #
C441730
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS