ERJ6ENF6041V
MFR.Part #
ERJ6ENF6041V
JLCPCB Part #
C2077345
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.04kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS