ERJ6ENF5603V
MFR.Part #
ERJ6ENF5603V
JLCPCB Part #
C413334
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS