ERJ6ENF5492V
MFR.Part #
ERJ6ENF5492V
JLCPCB Part #
C410026
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS