ERJ6ENF5110V
MFR.Part #
ERJ6ENF5110V
JLCPCB Part #
C2077389
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS