ERJ6ENF4873V
MFR.Part #
ERJ6ENF4873V
JLCPCB Part #
C410022
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS