ERJ6ENF4872V
MFR.Part #
ERJ6ENF4872V
JLCPCB Part #
C416854
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS