ERJ6ENF4750V
MFR.Part #
ERJ6ENF4750V
JLCPCB Part #
C2077492
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 475Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS