ERJ6ENF4700V
MFR.Part #
ERJ6ENF4700V
JLCPCB Part #
C413274
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS