ERJ6ENF46R4V
MFR.Part #
ERJ6ENF46R4V
JLCPCB Part #
C2080368
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 46.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS