ERJ6ENF43R2V
MFR.Part #
ERJ6ENF43R2V
JLCPCB Part #
C2077529
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 43.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS