ERJ6ENF4302V
MFR.Part #
ERJ6ENF4302V
JLCPCB Part #
C413308
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS