ERJ6ENF4122V
MFR.Part #
ERJ6ENF4122V
JLCPCB Part #
C2077404
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 41.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS