ERJ6ENF4121V
MFR.Part #
ERJ6ENF4121V
JLCPCB Part #
C2077259
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 4.12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS