ERJ6ENF3921V
MFR.Part #
ERJ6ENF3921V
JLCPCB Part #
C416846
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 3.92kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS