ERJ6ENF3901V
MFR.Part #
ERJ6ENF3901V
JLCPCB Part #
C413288
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS