ERJ6ENF3832V
MFR.Part #
ERJ6ENF3832V
JLCPCB Part #
C2077263
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 38.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS