ERJ6ENF3743V
MFR.Part #
ERJ6ENF3743V
JLCPCB Part #
C416843
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS