ERJ6ENF3651V
MFR.Part #
ERJ6ENF3651V
JLCPCB Part #
C2077377
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 3.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS