ERJ6ENF3482V
MFR.Part #
ERJ6ENF3482V
JLCPCB Part #
C2077255
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 34.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS