ERJ6ENF3402V
MFR.Part #
ERJ6ENF3402V
JLCPCB Part #
C416840
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS