ERJ-6ENF31R6V
MFR.Part #
ERJ-6ENF31R6V
JLCPCB Part #
C4074077
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS