ERJ6ENF3002V
MFR.Part #
ERJ6ENF3002V
JLCPCB Part #
C413304
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS