ERJ6ENF3000V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ6ENF3000V
JLCPCB Part #
C410002
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS