ERJ6ENF2871V
MFR.Part #
ERJ6ENF2871V
JLCPCB Part #
C2077578
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS