ERJ6ENF2870V
MFR.Part #
ERJ6ENF2870V
JLCPCB Part #
C2077273
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 287Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS