ERJ6ENF2800V
MFR.Part #
ERJ6ENF2800V
JLCPCB Part #
C2079521
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 280Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS