ERJ6ENF2741V
MFR.Part #
ERJ6ENF2741V
JLCPCB Part #
C3025636
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.74kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS