ERJ6ENF2702V
MFR.Part #
ERJ6ENF2702V
JLCPCB Part #
C413303
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS