ERJ6ENF2553V
MFR.Part #
ERJ6ENF2553V
JLCPCB Part #
C2079096
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 255kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS