ERJ6ENF2433V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ6ENF2433V
JLCPCB Part #
C416834
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 243kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS