ERJ6ENF2322V
MFR.Part #
ERJ6ENF2322V
JLCPCB Part #
C409991
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS