ERJ6ENF2211V
MFR.Part #
ERJ6ENF2211V
JLCPCB Part #
C2077386
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS