ERJ6ENF2202V
MFR.Part #
ERJ6ENF2202V
JLCPCB Part #
C413302
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS