ERJ6ENF21R5V
MFR.Part #
ERJ6ENF21R5V
JLCPCB Part #
C2077648
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 21.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS