ERJ-6ENF2152V
MFR.Part #
ERJ-6ENF2152V
JLCPCB Part #
C4073781
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS