ERJ6ENF2103V
MFR.Part #
ERJ6ENF2103V
JLCPCB Part #
C2077854
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 210kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS