ERJ6ENF1912V
MFR.Part #
ERJ6ENF1912V
JLCPCB Part #
C409985
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.1kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS