ERJ6ENF1873V
MFR.Part #
ERJ6ENF1873V
JLCPCB Part #
C416828
Description
-55℃~+155℃ 125mW 187kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS