ERJ6ENF1822V
MFR.Part #
ERJ6ENF1822V
JLCPCB Part #
C2079460
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.2kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS