ERJ6ENF1804V
MFR.Part #
ERJ6ENF1804V
JLCPCB Part #
C413344
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 125mW 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS